HR gyakornok

„Velem együtt most közel 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Budapestre keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Több gyakornok munkatársat is keresünk HR csapatunkba Learning and Developement, Munkaügy és Recruitment területekre. Ha érdekel valamelyik terület és legalább heti 25 órát tudsz dolgozni nálunk, akkor jelentkezz most!

Munkaügyi pozíció és feladatkör:

  • Akták rendezése

  • Anyagok rendszerezése

  • Excel listák magabiztos kezelése, összeállítása

  • Általános irodai adminisztráció

  • Anyagok épületen belüli kézbesítése

  • A munkaügyi csapat napi operatív munkájának támogatása

  • Osztások lebonyolítása (SZÉP kártya, AMEX kártya, Sportkártya, dolgozói nyomtatványok stb.)

    Munkavégzés: heti min. 20 óra, rugalmasan naponta 8:00 és 16:00 óra közötti idősávban, de kiemelt időszak a 13:00 és 15:00 óra közötti

    Recruitment pozíció és feladatkör:

  • Sourcing feladatok ellátása

  • Telefonos előszűrések lebonyolítása

  • Kiválasztási folyamatok aktív adminisztratív támogatása

  • Állásbörzéken való részvétel

  • Közvetlen kapcsolattartás a munkatársakkal HR-rel kapcsolatos témákban

  • A toborzó csapat adminisztratív támogatása

    Learning and Developement pozíció és feladatkör:

  • Tréningekhez kapcsolódó teljes körű adminisztráció

  • Kötelező oktatások szervezése a belépő kollégáknak

  • Belső oktatások szervezése saját trénerekkel

  • Tanulmányi szerződések és tanúsítványok készítése, adminisztrációja

  • Tréning tervezés támogatása tréningkatalógus és egyéb adatbázisok adatainak aktualizálásával

  • Kapcsolódó belső szoftverek kezelése

  • Tréningek szervezése (kapcsolattartás a kollégákkal,meghívó kiküldése, kommunikáció)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos, legalább 2 félév aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

  • Munkavégzés heti minimum 20 órában

  • Felhasználói szintű excel ismeret

  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvtudás

  • Kiemelkedő kommunikációs készség

  • Kitartó, precíz munkavégzés

    Amit kínálunk:

  • Összetett HR tevékenység megismerésének lehetősége

  • Barátságos, befogadó csapat

  • Fiatalos, pörgős munkakörnyezet

  • Foglalkoztatás diákszövetkezeten keresztül

  • Rugalmas munkaidő

REGISZTRÁCIÓ