Tool fejlesztő gyakornok (HP20180307BA)

„Velem együtt most közel 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Munkavégzés helye: Budapest

Tool fejlesztő gyakornok (Python, C#)

Feladatkör:

Szeretnéd tudásodat úgy fejleszteni, hogy közben valódi ipari szoftveres projekteket segítesz? Élveznéd, ha egy csapat hálás lenne azért, hogy az általad fejlesztett tool automatikusan megoldja, amit ők manuálisan sok ráfordítással oldottak meg eddig? Szeretnéd magad eldönteni, hogy milyen technolódiával, milyen architektúrával valósítod meg a programokat? Ezekre lesz nálunk lehetőség!

Embedded linuxtól kezdve hagyományos Windows szerveres applikációk és Cloudos appok tesztelését is végezzük. Így nem lesz unalmas a feladat, biztos mindig találunk valami érdekes és hasznos, számodra fejlődést rejtő feladatot.

Elvárások:

  • Műszaki Informatika vagy egyéb releváns felsőfokú tanulmányok folytatása

  • Objektumorientált és script nyelvek ismerete

  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás

  • Analitikus gondolkodásmód, kezdeményezőkészség, gyors tanulási képesség

Előnyök:

  • Gyakorlat a következőkben:

    • C#

    • Python

    • Powershell

    • Adatbáziskezelés

    • Linux felhasználói ismeretek

  • Más programozási nyelvek/technológiák ismerete

Amit kínálunk:

  • Munkatapasztalatot szerezhetsz a nagybetüs életben, tapasztalt kollégák mellett

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 30/199-8982

REGISZTRÁCIÓ