C# akadémia 2018

"Velem együtt több, mint 1500 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1500-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Ha mindig is az evosofthoz akartál jönni,

de attól tartottál, hogy fél-egy év tapasztalat nem elég

és  naprakész C# tudásra szeretnél szert tenni profi oktatóktól,

C# AKADÉMIA

képzésünkre, ha illenek Rád az alábbiak:

  • Pályakezdő/junior fejlesztő OOP tudással (max. 1-1,5 év tapasztalat)
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás
  • Elhivatottság a C# nyelv megismerése/fejlesztése iránt
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés már a képzés alatt is
  • Cafeteria
  • Biztos munkahely a képzés után
  • Izgalmas projektfeladatok
  • Tapasztalt oktatói gárda
  • 8 hetes C# tanfolyam
  • 1.naptól kezdve főállású evosoft alkalmazotti státusz
  • Belső mentoring program
  • C# szintaktikai alapozás
  • .NET osztálykönyvtár legfontosabb eszközei, architekturális és design patternek, tesztelés, programozói eszközök elsajátítása

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

Mert már a 8 hetes képzést követően is részesülhetsz nálunk az alábbiakban:

  • Kötetlen munkarend
  • Nyelvi képzés
  • Tréningek
  • Céges rendezvények
  • Sportklubok
  • Modern fejlesztői környezet

Kezdés: Budapest, 2018 augusztus 6.

Jelentkezési határidő: június 15.

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 399 9126 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ