Scrum Master in a Healthcare SW development team

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Scrum Master in a Healthcare SW development team

#celebrate failures, #continuouos improvement, #open mindset, #experiments, #retrospective, #root cause analysis, #team, #coordination, #helping, #challenging, #servant leader, #system thinking, #situational sentivity, #empathy, #leadership, #product, #platform, #module, #quality, #process, #project, #milestones, #iteration, #backlog, #estimation, #story points, #planning, #commitment, #standup, #impediments, #tracking, #burndown, #task board, #visualization, #metrics, #communication, #project leads, #demo, #facilitation, #methodology, #self-organizing team, #practices, #kanban, #lean, #Community of Practice

Kik vagyunk:

  • Világszínvonalú termékeket fejlesztünk a gyógyítás szolgálatában. Ez a mi közösségünk.”
  • (aránylag) agilis szoftverfejlesztő csapat vagyunk, de mindig van hova fejlődni, ezért keressük a Scrum Masterünket
  • olyan egésszégügyi termékek szoftverének fejlesztésében veszünk részt, amikkel jobb, ha még nem volt szerencséd találkozni élőben (kivéve, ha egészségügyi területen dolgozol)
  • Healthcare ágazat bemutatkozás, néhány szó a termékekről, interjú a PO-nkkal itt:

A mi kódunk fut többek között a következő termékekben:

  • SIEMENS syngo.via (Advanced Visualization System),
  • SIEMENS SOMATOM go.Now és go.Up (CT scanner),
  • SIEMENS Magnetom Vida (MR scanner)

A Scrum Masteri feladatok FKMK modellje:

  • FIGYEL: előrehaladást követ, processzeket felügyel, fejlődési lehetőségeket keres, kiszagolja a veszélyt
  • KÉRDEZ: értelmez, utánajár, letisztáz, megért, visszakérdez
  • MEGOLD: problémát megold, bajt megelőz vagy elhárít, csapat életét szervezi, jobbító javaslatokat tesz, végigvisz
  • KOMMUNIKÁL: tükröt tart, vizualizál, kihirdet, megmutat, elújságol, kampányol, egyeztet, beszámol

Elvárások:

  • legyél ügyes, okos, nyitott, pozitív, proaktív, analitikus, logikus, empatikus, meg minden (is)
  • szeressél emberekkel (csapatban) dolgozni, mert legalább annyit leszel velük, mint számítógépekkel (de a számítógép sokkal kiszámíthatóbb)
  • ismerd az agilis szoftverfejlesztési módszertanokat legalább valamennyire, de minimum érdekeljen és higgyél bennük egy kicsit
  • beszélj jól angolul, mert hetente legalább néhányszor használni kell (nem csak csevegéshez)
  • belső igény a minőségi munkavégzésre és a folyamatos fejlődésre

  • ha dolgoztál szoftverfejlesztési projekten, az se baj, ha nagy projekten, főleg ha multinacionális
  • ha fejlesztettél szoftvert, teszteltél, hallottál már verziókövető rendszerekről, backlog kezelő szoftverekről
  • ha nem bánod, hogy aránylag szervezetten zajlanak körülötted a dolgod

Amit kínálunk:

  • chaos driven development helyett értelmes, élhető processzekkel megtámogatott agilis szoftverfejlesztés
  • tapasztalat szakmai vezetők, értelmes és elérhető product owner, segítőkész csapattársak (colocated team, full responsibility)
  • mondanám, hogy "jó csapat", de ez ízlés kérdése
  • nem fogsz unatkozni, de ez nem jelenti azt, hogy este tízig bent kellene lenni. nem túlórázunk és kötetlen a munkarend

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ