Alkalmazás üzemeletető (KA20171016PZS)

Miskolci telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Alkalmazásüzemeltető

Feladatok:

  • Szoftver konfigurációkezelő rendszer üzemeltetése
  • Szoftver Integrációs/Build feladatok ellátása
  • Az alkalmazott eszközök és adatbázisok adminisztrálása
  • Szoftverkonfiguráció kezelő rendszerekhez kapcsolódó toolok fejlesztése
  • Kapcsolattartás a német kollégákkal

Elvárások:

  • Scriptelési ismeretek (Perl/Pyton/Shell)
  • Windows szerver ismeretek
  • Active Directory ismeretek
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás (minimum középfokú)
  • Jó kommunikációs készség idegen nyelven
  • Önálló munkavégzés, gyors felfogóképesség, ügyfélközpontúság

Előny:

  • Windows Szerver admin ismeretek
  • ClearCase ismeretek
  • Felsőfokú angol/német nyelvtudás
  • Team Foundation Server ismeretek
  • ITIL V3 Fundation
  • SW buildelési, Continuous Integration tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Szakmai és nyelvi képzéseken vehetsz részt

REGISZTRÁCIÓ