Dokumentációs lektor asszisztens

Dokumentációs Lektor asszisztens (KA180110HI)

"Velem együtt most közel 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.
A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1400-aen vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!
Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Magyarország vezető szoftverháza – a Siemens AG leányvállalata – keres

egyetemista diák munkatársat

Feladatok:

  • Nemzetközi informatikai vállalat német ügyfelei számára részmunkaidős egyetemista diákot keres informatikai dokumentációs feladatok elvégzésére

  • Német és angol mérnöki informatikai dokumentációk román és magyar fordításának lektorálása asszisztensi tevékenységkörben

  • Kismértékű fordítási tevékenység német és angol nyelvből román és magyar nyelvre

  • Alapos, részletekre való odafigyelést igénylő munka

Elvárások:

  • Megkezdett felsőfokú tanulmányok

  • Német és román nyelvtudás

  • Alapos számítógépes felhasználói és Windows Office ismeretek

  • Munkavégzés munkaidő alatt, min. heti 10 óra

  • A munkavégzés diákszövetkezeten keresztül történik, feltétele a nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Előny:

  • Angol nyelvtudás

  • Dokumentáció lektorálási ismeretek és érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Egyetemi tanulmány mellett végezhető asszisztensi munka

  • Rugalmas munkaidő, munkanapokon, hosszabb távú munka, betanitás

  • Munkahelyi tapasztalat szerzés nemzetközi környezetben

  • Német és angol nyelv gyakorlásának lehetősége

  • Modern irodai munkakörnyezet Budapest XI. kerületében, BME közelében

  • Óradíjas juttatás, diákszövetkezeten keresztül

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 519 6337 telefonszámon

REGISZTRÁCIÓ