Szoftver teszt mérnök - Startdrive

"Velem együtt több mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Több mint 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti  telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba, annak lehetőségét fenntartva, hogy előfordulhat, hogy partnercég alkalmazásában leszel

Budapesti telephelyünkre keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Ipar 4.0, merre tart a világ? – Ha nem szokványos kihívást keresel, nálunk a helyed!

Feladatok

  • A Siemens Startdrive ipari szoftverének, valamint egyéb, a Startdrive fejlesztéshez köthető alkalmazások tesztelése nemzetközi munkakörnyezetben

  • Részvétel szakmai megbeszéléseken

  • Agilis csapatban való aktív részvétel

Elvárások

  • Hosszú távú, folyamatos, munkavégzés

  • Angol alapszintű nyelvismeret

Előny

  • Agilis módszertan ismerete

  • Műszaki érdeklődés

  • Hajtások (frekvenciaváltók) iránti érdeklődés

  • Pozitív attitűd, problémamegoldás iránti érdeklődés

  • Német nyelvtudás, nyelv tanulására való nyitottság, érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Siemens termékeken dolozhatsz egy dinamikusan fejlődő iparágban

  • Saját ötletek támogatása, innovatív környezet, csapatmunka

  • Kötetlen munkaidő

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

  • Fekvenciaváltó üzemeltetési és beüzemelési ismereteket szerezhetsz

  • Nemzetközi munkakörnyezet

  • Teszt alapú szoftverfejlesztési és teszt környezet (hardveres és hardver nélküli tesztek egyaránt)

  • Visszajelzésekre nyitott vezetők, mentorok és coach-ok

  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Személyes fejlődési lehetőség, képzések, szakmai fórumok

Jelentkezz a következő linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36  30/70-399-9127

REGISZTRÁCIÓ