Artifactory alkalmazás üzemeltető (KA171222PZS)

Az Artifactory szolgáltatást nyújtó csapatunk a szolgáltatás üzemeltetésére nemzetközi csapatba keres alkalmazás adminisztrátor kollégát , miskolci munkavégzésre:

Artifactory alkalmazás üzemeltető

Munkavégzés helye: Miskolc

Feladat:

·  Artifactory rendszerek üzemeltetése, az alkalmazáshoz tartozó adabázisok és szerverek karbantartása. Problémák esetén a nemzetközi ügyfelek támogatása. Továbbá Continous Integration és Continous Deployment rendszerek felépítés és üzemeltetése.

Elvárások:

·  Több éves rendszer üzemeltetői tapasztalat

·  Adminisztrátor szintű adatbázis ismeretek

·  Build Management alapismeretek

·  Continous Integration és Continous Deployment eszközök ismerete

·  Scriptelési tapasztalat

·  Angol nyelvtudás

·  Felsőfokú végzettség

Előny:

·  Német nyelvtudás

·  Web technológiák ismerete

·  ITIL ismeretek

·  Artifactory, Apache vagy Repository Management ismeretek

Amit kínálunk:

·  Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

·  Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett

·  Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

·  Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

·  Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

·  Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

·  Továbbképzéseken vehetsz részt

REGISZTRÁCIÓ