Scrum Master SINUMERIK HMI területre (HP20171119PT)

"Velem együtt most közel 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1000-en vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Scrum Master SINUMERIK HMI

Léteznek munkagépek, amelyek olyan precíz megmunkálást tesznek lehetővé, hogy ballisztikus rakéta alkatrészek gyártására is alkalmasak, így a technológia biztonsági szempontból megkülönböztetett figyelmet élvez.
Ennél kicsit kézzelfoghatóbb feladatuk a prémium fogyasztási cikkek gyártása, mint amilyen az iPhone vagy a Macbook is. Amikor a kezedbe veszel egy karcsú iPhone-t, gondolnád, hogy az elegáns, vékony fémházat egyetlen darab alumíniumból marják ki, így az sokkal robosztusabb és masszívabb, mint az öntött vagy préselt versenytársak? Ráadásul a technológia mikron nagyságrendű illesztési pontosságot biztosít.

A SINUMERIK termékcsalád feladata a munkagép vezérlése és a felprogramozás valamint az üzembe helyezés támogatása, egy szóval ez a komponens a gép lelke. Az üzembe helyezést támogató szoftverkomponenst fejlesztő csapatunk bővítéséhez új munkatársakat keresünk budapesti telephelyünkre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Fejlesztő csapat (SCRUM Team) munkájának szervezése, Scrum Masterként
  • Agilis ceremóniák megszervezése, moderálása, a Scrum csapat belső folyamatainak optimalizálása
  • Szaktudásod folyamatos fejlesztése, a csapat munkájának támogatása
  • A Product Ownerrel és a németországi fejlesztői csapat képviselőivel való szoros együttműködés, szakmai egyeztetés

Elvárások:

  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Scrum Masterként szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkára való hajlam, rugalmasság, szervezői készség
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás, proaktivitás
  • Tanulási hajlandóság

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • Qt ismerete
  • Python ismerete
  • Ipari automatizálás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés az ipari automatizálás egyik vezető projektjén
  • Változatos HW-környezet
  • Stresszmentes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Nemzetközi környezetben dolgozhatsz
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk
  • Rendszeres szakmai továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 (70) 519 6405

REGISZTRÁCIÓ