Agile Tester (Ipari automatizálás területre)

"Velem együtt most közel 1500 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1500-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti irodánkba dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök scrum csapatba - ipari automatizálás

Feladatok:

  • Automatizálási mérnöki tervezőrendszer egy komponensének tesztelése, Windows desktop alkalmazás keretében

  • Meglévő eszközök és funkciók folyamatos ellenőrzése, hibakeresés, verifikálás

  • Scrum csapat tagjaként részt venni a tesztelési feladatok végrehajtásában

  • Tesztesetek definiálása, tesztelési terv készítése

  • Automatizált tesztesetek karbantartása/írása és futási eredmények nyomonkövetése

  • Tesztkörnyezet kialakítása, karbantartása és továbbfejlesztése

  • Aktív kommunikáció, csapatmunka magyar nyelven, egyeztetések angolul a külföldi kollégákkal.

Elvárások:

  • Min. 1 év szoftvertesztelési tapasztalat

  • C# vagy egyéb programozási ismeret előny - automatizált tesztek karbantartásához/írásához

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Proaktivitás és tanulási hajlandóság, a keretrendszer és a fejlesztői környezet komplexitása miatt

  • Agilitás, csapatszellem, tolerancia

Előny:

  • Német nyelvtudás

  • Tesztelési és tesztautomatizálási tapasztalat

  • ISTQB képesítés

  • NUnit framework ismerete

  • Scrum illetve agilis ismeretek, tapasztalat

  • TFS vagy egyéb szoftver verziókezelési eszközök ismerete

  • Utazási hajlandóság

  • Nyitottság a német nyelv és munkakultúra iránt

Amit kínálunk:

  • Kötetlen munkarendben dolgozhatsz

  • Versenyképes jövedelemet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett

  • Fiatal, jó hangulatú csapat része lehetsz

  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Utazási lehetőség, nemzetközi tapasztalatszerzés

  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőséget biztosítunk

Jelentkezz a következő linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzánk bizalommal a következő telefonszámon: +36 70 399 9126

REGISZTRÁCIÓ