Team manager

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Team Manager

Feladatok:

  • Kb. 20-25 fős csapat irányítása

  • Csapattagok motiválása/mentorálása

  • A csapat kompetenciamenedzsmentje

  • Kollégák oktatási és fejlesztési tervének elkészítése és követése

  • Teljesítménycélok kitűzése és értékelése

  • Kompenzációs csomagok előkészítésében való részvétel

  • Toborzási folyamatban való aktív részvétel

  • Csapaton belüli- és csapatok közötti szinergiák felismerése és erősítése

  • Munkarend, szabadságok, utazások tervezése, engedélyezése és követése, jelentések készítése

  • Belső folyamatok fejlesztése

  • Ügyfélkapcsolatok ápolása

  • Együttműködés Product Owner, Scrum Master és Architekt kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Min. 2 év vezetői tapasztalat

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Agilis módszertan alapos ismerete

  • Stratégiai és analitikus gondolkodás

  • Stresszkezelő képesség

  • Nyitottság a dinamikusan változó, folyamatosan fejlődő környezetre

  • Proaktivitás, erős önképzési hajlandóság

Előny:

  • Csapat felépítésében szerzett tapasztalat

  • Scrum Master vagy Product Owner tapasztalat

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Európa vezető ipari konszernjének orvostechnikai területén, stratégiai fontosságú fejlesztéseken dolgozhatsz

  • Világszintű összehasonlításban is az egyik legnagyobb és legfejlettebb agilis projektben vehetsz részt

  • Összetartó, jó emberi és szakmai közösség tagja leszel

  • Tőkeerős nemzetközi cégcsoportnál dolgozhatsz

  • Vonzó juttatási csomagot kapsz

  • Továbbképzésekre, tanulásra, fejlődésre folyamatos alkalmad nyílik

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ