Software developer (C++, C#, Healthcare)

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Szoftverfejlesztő mérnök (C++, C#, Healthcare)

Feladatok:

  • Egészségügyi szoftver fejlesztése (C#, .NET és C++)
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés) scrum módszertan szerint
  • Fejlesztési dokumentáció készítése

Elvárások:

  • C# vagy C++ programozói tapasztalat
  • Fejlett rendszerszemlélet, precízitás
  • Belső igény a minőségi szoftverfejlesztésre és a folyamatos fejlődésre
  • Visual Studio, .Net ismerete (legalább 4.0)
  • Agilitás, jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • Erős társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési projekten
  • Hiba és verziókövető eszközök ismerete
  • Orvosi képalkotó szoftverek terén szerzett tapasztalatok (DICOM)

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Továbbképzéseken vehetsz részt
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 999 4 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ