IT Recruiter

"Velem együtt most közel 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több, mint 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Dinamikus vagy?
Szereted a kihívásokat?
Szeretnél egy kedves, fiatalos csapat tagja lenni?
Van tapasztalatod IT recruitment-ben és folyékonyan beszélsz angolul vagy németül?

Ha igen, köztünk a helyed!

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzás - kiválasztási projektek teljes körű lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a team menedzserekkel, munkaerő -igények felvétele
  • Megfelelő kvalitású jelöltek felkutatása, telefonos előszűrése
  • Személyes interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Jelöltek értékelése, javaslattétel
  • Kiválasztási folyamat dokumentálása, riportolás
  • Álláshirdetések készítése, kihelyezése
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel, tanácsadó cégekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2 év toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Direkt keresésben szerzett gyakorlat
  • Széleskörű piaci ismeretek, kapcsolati háló
  • Szakirányú végzettség (HR vagy IT)
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Magabiztosság, lelkesedés, motiváltság
  • Önállóság, nagy munkabírás
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben s biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 30 70/399-9127

REGISZTRÁCIÓ