HW fejlesztő mérnök autóipari területre

"Velem együtt több mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Több mint 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti  telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba, annak lehetőségét fenntartva, hogy előfordulhat, hogy partnercég alkalmazásában leszel

HW fejlesztő mérnök  autóipari területre

Feladatok:

  • Elektromos autó hajtásláncához kapcsolódó HW fejlesztése
  • Elektronikai tervezés (teljesítményelektronika)
  • Elektroteknikai mérés, tesztelés, szimuláció

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Elektronikai tervezési és gyártási folyamat ismerete
  • ECAD ismeretek
  • Kommunikációképes  angol vagy német tudás
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás

Előny:

  • Előny: szimulációs eszközök, Matlab, Simulink ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

Jelentkezz a következő linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36  30/70-399-9127

REGISZTRÁCIÓ