Integrációs fejlesztőmérnök (HP171024FA)

"Velem együtt most közel 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1000-en vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapőesti csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

C++ szoftverfejlesztő (ipari automatizálás)

Beágyazott rendszereket kutató, fejlesztő csapatunk CNC vezérlőkhöz alkalmazásokat készít,

integrál és tesztel speciális real-time operációs rendszeren és beágyazott Linux rendszeren.

Feladatok:

  • szerszámgépekhez kapcsolódó funkciók fejlesztése
  • tesztelésben/tesztautomatizálásban, automatizált tesztek fejlesztésében való részvétel
  • hibareprodukció, hibakeresés és hibajavítás
  • a németországi fejlesztő csapattal való együttműködés, szakmai egyeztetés

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (mérnöki, informatikus, fizikus, programozó matematikus)
  • programozási gyakorlat C vagy C++ nyelven
  • angol/német nyelvtudás (alapszintű)
  • önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • analitikus gondolkodás, proaktivitás, precíz munkavégzés
  • tanulási hajlandóság

Előnyök:

  • szoftverfejlesztési gyakorlat real-time vagy soft-realtime rendszerek fejlesztésében
  • CNC technológiai ismeretek
  • automatizálástechnikai érdeklődés
  • ipari automatizálás területeken szerzett tapasztalat
  • standard Unix fejlesztési eszközkészlet ismerete ((g)cc, make, stb.)
  • Linux/Unix felhasználói szintű ismerete
  • hálózatos ismeretek
  • agilis SW fejlesztési metodológiák ismerete
  • OOA és OOD
  • UML
  • realtime debugging
  • script nyelvek (tcl/tk, perl)

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 186 6291 telefonszámon

REGISZTRÁCIÓ