Rendszergazda gyakornok

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • IT folyamatok támogatása

  • Dolgozók IT környezetének kialakítása

  • Eszközök karbantartása, ellenőrzése

  • HW/SW hibaelhárítás

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Heti legalább 20 óra munka vállalása

  • Windows Server és kliens operációs rendszerek alapszintű ismerete

  • Active Directory alapszintű ismerete

  • Alapszintű virtualizációs ismeretek (VMware vCenter ismerete előny)

  • Munkabírás és stressztűrő képesség

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás

  • Powershell scripting ismeretek

  • Hálózati eszközök ismerete (Cisco)

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások, kreatív problémafeltárást és -megoldást igénylő feladatok

  • Fiatalos, dinamikus, gyorsan fejlődő csapat tagja lehetsz

  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett

  • Rugalmas időbosztás lehetősége a szorgalmi- és vizsgaidőszak alatt

  • Nyugodt munkakörnyezet, barátságos légkör

Jelentkezz a következő linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a következő telefonszámon: +36 30 548 9994

REGISZTRÁCIÓ