Team manager (HP171016PCS)

"Velem együtt most közel 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Team Manager

Feladatok:

  • 25 fős csapat irányítása
  • Csapattagok motiválása/mentorálása
  • A csapat kompetenciamenedzsmentje
  • Kollégák oktatási és fejlesztési tervének elkészítése és követése
  • Teljesítménycélok kitűzése és értékelése
  • Kompenzációs csomagok előkészítésében való részvétel
  • Toborzási folyamatban való részvétel
  • Csapaton belüli és csapatok közötti szinergiák felismerése és erősítése
  • Munkarend, szabadságok, utazások tervezése, engedélyezése és követése
  • Belső folyamatok fejlesztése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Együttműködés Product Owner, Scrum Master és Architekt kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 2 év vezetői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Agilis módszertan ismerete
  • Stratégiai és analitikus gondolkodás
  • Stresszkezelő képesség
  • Nyitottság a dinamikusan változó folyamatosan fejlődő környezetre
  • Ügyfélközpontúság
  • Proaktivitás, erős önképzési hajlandóság

Előny:

  • Csapat felépítésében szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Scrum Master vagy Product Owner tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Európa vezető ipari konszernjének stratégiai témáján dolgozhatsz
  • Tőkeerős nemzetközi cégcsoport tagjává válhatsz
  • Vonzó juttatási csomag
  • Továbbképzések

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 186 6291 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ