Scrum Master

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba, dinamikusan növekvő STEP 7 csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Scrum Master Industry 4.0 területre

A 4. ipari forradalom napjait éljük. Lehet, hogy ez nem tűnik fel az egyszerű hétköznapokon, de markánsan megjelenik az ipari automatizálással foglalkozó mérnökök „tervezőasztalain”és a gyárcsarnokokban egyaránt. Az eredményeit pedig hamarosan a kezünkbe vehetjük, közvetve pedig kihat az életünkre, a mindennapjainkra.

Ami történik, nem véletlenül nevezzük forradalomnak: a hatása azzal összemérhető, mint amikor a kézi erőt felváltotta a gőzgép, majd azt az elektromosság. A gyártás teljes körű digitalizálásának eredményeként az egyes modulok komplex, önszervező rendszerekké állnak össze, amelyek hatékony együttműködése új megközelítéseket és technológiákat igényel."

Ha szeretnéd aktívan kivenni a részedet a teljes körűen digitalizált termelés megalkotásában, a 4. ipari forradalom alakításában akkor a csapatunkban a helyed!

Feladatok:

  • Scrum események (sprint planning, daily standup, sprint review, retrospective) megszervezése és levezénylése a scrum alapelveinek alkalmazásával
  • Az előrehaladást akadályozó tényezők elhárítása együttműködve a projekt vezetővel és a szervezeti vezetővel
  • A Product owner támogatása
  • A scrum csapatok folyamatos fejlődésének, folyamatos teljesítmény növelésének biztosítása
  • A projektcélok képviselete a csapat irányában és azok teljesülésének elősegítése
  • Szoros együttműködés a külföldi telephelyen dolgozó kollégákkal (német vagy angol nyelven)
  • Ötletek, javaslatok tétetele, módszerek kialakítása a scrum csapotok hatékonyságának növelésére, a tagok közötti kommunikáció javítására, motivációjának folyamatos szinten tartására, növelésére

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • 2-5 év szoftverfejlesztési tapasztalat

  • Minimum 1 év scrum masteri tapasztalat

  • Kiváló angol nyelvtudás

  • Asszertív, megoldásorientált szemlélet

  • Erős kommunikációs, konfliktuskezelési készség

Előnyök:

  • Ipari automatizálás területen szerzett tapasztalat

  • Nemzetközi csapatban szerzett tapasztalat

  • Német nyelvismeret

  • Certified Scrum Master képesítés

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ