C# alkalmazásfejlesztő Industry 4.0 területre

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba, dinamikusan növekvő STEP 7 csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A 4. ipari forradalom napjait éljük. Lehet, hogy ez nem tűnik fel az egyszerű hétköznapokon, de markánsan megjelenik az ipari automatizálással foglalkozó mérnökök „tervezőasztalain”és a gyárcsarnokokban egyaránt. Az eredményeit pedig hamarosan a kezünkbe vehetjük, közvetve pedig kihat az életünkre, a mindennapjainkra.

Ami történik, nem véletlenül nevezzük forradalomnak: a hatása azzal összemérhető, mint amikor a kézi erőt felváltotta a gőzgép, majd azt az elektromosság. A gyártás teljes körű digitalizálásának eredményeként az egyes modulok komplex, önszervező rendszerekké állnak össze, amelyek hatékony együttműködése új megközelítéseket és technológiákat igényel."

Ha szeretnéd aktívan kivenni a részedet a teljes körűen digitalizált termelés megalkotásában, a 4. ipari forradalom alakításában akkor a csapatunkban a helyed!

Feladatok:

  • A piacvezető STEP7 Engineering szoftver fejlesztése C# nyelven
  • Jó minőségű, karbantartható kód előállítása a Clean Code elvek betartása mellett
  • Szaktudásod folyamatos fejlesztése és tudásod megosztása a csapaton belül
  • A teljes fejlesztési életciklusban való aktív részvétel (implementálás, code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentáció készítése
  • Kommunikáció a külföldi telephelyeken dolgozó kollégákkal, angol és/vagy német nyelven
  • Részvétel innovatív módszertanok, csoport technikák tesztelésében, bevezetésében (pl. Gamification, Agile Management)

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • .net, C# nyelv ismerete
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam
  • Kiváló kommunikáció és problémamegoldó készség
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés​

Előny:

  • STEP7 ismeret
  • Microsoft Team Foundation Server ismerete
  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Magas fokú ügyfél-orientáltság​

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz nemzetközi környezetben
  • Kész betanulási tervvel várunk, aminek végrehajtásában tapasztalt kollégáink segítenek
  • Továbbképzéseken és számos fakultatív szakmai programon vehetsz részt
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ