Microsoft rendszergazda (2nd level) (JMK20170925LÁ)

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Microsoft rendszergazda (2nd level munkatárs)

Mi, az IT osztály, az összes evosoft-os dolgozó informatikai támogatásáért felelünk. Most csapatunk bővítésére keressük új kollégánkat.

Fiatalos, vidám csapatunkban állandóan változó kihívásokkal teheted próbára tudásod:

Feladatok:

  • Felhasználók (elsősorban szoftverfejlesztők) igényeinek kiszolgálása, problémáinak megoldása Windows rendszereken
  • Hibajegy kezelő rendszer használata
  • Windows kliens és szerver környezet konfigurálása, hibajavítás
  • Active Directory adminisztrálása, üzemeltetése
  • Group Policy management több domain-es környezetben
  • Szolgáltatások és szerverek szoftver és hardver szintű ellenőrzése, felügyelete
  • A cég rendszereinek fejlesztésében, új megoldások specifikációjában történő részvétel
  • IT partnerekkel való kapcsolattartás és ügyintézés
  • IT eszközök - hardware és software liszenszek - szakmai felügyelete és kezelése

Elvárások:

  • Szakközépiskola vagy magasabb szintű iskolai végzettség (műszaki, Informatikai OKJ vagy diploma)
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Minimum 3 év nagyvállalati rendszergazdai tapasztalat
  • Hardware alapismeretek
  • Hálózati alapismeretek
  • Windows 7 és 10 op. rendszer rendszergazdai (szakértő) szintű ismerete
  • Windows Server op. rendszer család rendszergazdai (szakértő) szintű ismerete
  • Windows hálózati szolgáltatások (TCP\IP) ismeterete, menedzselése haladó szinten
  • Active Directory tapasztalat
  • MCP minősítés vagy ezzel egyenértékű tudás

Elvárás a szakmai ismereteken felül:

  • Kiemelkedő kommunikációs- és konfliktus kezelési készség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Ügyfélorientáltság
  • Jó tervezési és szervezési készség

Előny:

  • Automatizált telepítési ismeretek (MDT)
  • Exchange tapasztalat
  • SCCM tudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Kötetlen munkarend
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Szakmai- és nyelvi továbbfejlődési lehetőséget biztosítunk

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ