.NET/C# tudással rendelkező szenior tesztmérnök orvostechnológiai területen

Budapesti telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

.NET/C# tudással rendelkező szenior tesztmérnök orvostechnológiai területen

Szeretnél milliók életét jobbá tevő eszköz fejlesztésén dolgozni?

Szeretnél egy agilis, nemzetközi fejlesztő csapat tagja lenni?

Szeretnél innovatív szoftver-technológiákat használni?

Feladat:

Orvosdiagnosztikai berendezéseken futó PC alapú szoftver tesztelése:

  • Automatikus integrációs tesztesetek tervezése, implementálása és végrehajtása

  • Manuális integrációs tesztesetek tervezése és végrehajtása

  • A tesztelési tevékenységek koordinálása

Elvárások:

  • 3+ év tesztautomatizálás terén szerzett tapasztalat

  • 1+ év tapasztalat a C# programozási nyelv használatában

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus vagy villamosmérnök) végzettség

  • Utazási hajlandóság (időszakosan, néhány napos németországi munkavégzés)

Előnyök:

  • HP Quality Center ismerete

  • Nagy rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat

  • Nemzetközi csapatban való munkavégzés

  • ISTQB vizsgák

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 399 9126 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ