TFS 2nd level adminisztrátor (KA161123SZP)

"Velem együtt most több mint 1100 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több mint 1100-en vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti telephelyünkre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TFS 2nd level adminisztátor

Feladatok:

·         Európa legnagyobb TFS rendszerének üzemeltetése (több száz projekt, több tízezer informatikus felhasználó)

·         Az alkalmazott eszközök és adatbázisok adminisztrálása

·         Szoftverkonfiguráció kezelő rendszerekhez kapcsolódó toolok fejlesztése, támogatása

·         Kapcsolattartás a német kollégákkal

·         Knowledge-base folyamatos bővítése, tudásmegosztás a csapattagokkal

Elvárások:

·         Windows szerver tapasztalat, magabiztos ismeretek

·         Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (minimum középfokú)

·         Jó kommunikációs készség idegen nyelven is

·         Informatikai felsőfokú végzettség vagy több éves informatikai munkatapasztalat

·         Önálló munkavégzés, gyors felfogóképesség, ügyfélközpontúság

Előny:

·         Team Foundation Server ismeretek

·         Reporting ismeretek

·         MSSQL ismeretek

·         Scriptelési ismeretek  (Powershell)

·         Felsőfokú angol nyelvtudás

·         Kommunikációképes német nyevtudás

·         Sharepoint tapasztalat

·         MCSA / MCSE

·         ITIL/MOF vizsga

Amit kínálunk:

·         Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

·         Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett

·         Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

·         Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

·         Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

·         Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

·         Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 904 6059 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ