Scrum Master - ipari automatizálás

"Velem együtt most közel 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1000-en vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Szegedi irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát Scrum Master keresünk pozícióba

Scrum Master

Feladatok:

  • Scrum események (sprint planning, daily standup, sprint review, retrospective) megszervezése és levezénylése a scrum alapelveinek alkalmazásával

  • Az előre haladást akadályozó tényezők elhárítása együttműködve a projekt vezetővel és a szervezeti vezetővel

  • A Product owner támogatása

  • A scrum csapatok folyamatos fejlődésének, folyamatos teljesítmény növelésének biztosítása

  • A projektcélok képviselete a csapat irányában és azok teljesülésének elősegítése

  • Szoros együttműködés a külföldi telephelyen dolgozó kollégákkal (német vagy angol nyelven)

  • Ötletek, javaslatok tétetele, módszerek kialakítása a scrum csapotok hatékonyságának növelésére, a tagok közötti kommunikáció javítására, motivációjának folyamatos szinten tartására, növelésére

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • 3-5 év szoftverfejlesztési tapasztalat

  • Minimum 1 év scrum masteri tapasztalat

  • Kiváló angol nyelvtudás

  • Asszertív, megoldásorientált szemlélet

  • Erős kommunikációs, konfliktuskezelési készség

Előnyök:

  • Ipari automatizálás területen szerzett tapasztalat

  • Minimum 2 év scrum masterként szerzett tapasztalat

  • Nemzetközi csapatban szerzett tapasztalat

  • Német nyelv magas szintű ismerete

  • Certified Scrum Master képesítés

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 399 9126 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ