C++ fejlesztő (ADAS) (KA170814HI)

"Velem együtt most közel 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1400-en vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Kedves vonatra várakozók! Kérjük szíves elnézésüket, a vonat a biztosító berendezés meghibásodása miatt késve közlekedik!

Ha az ilyen és az ehhez hasonló közleményekből már eleged van, és szeretnél is proaktívan tenni valamit ellene, akkor köztünk a helyed!

Budapesti irodánkba, dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

C++ fejlesztő (Advanced Driver Assistant System)

Feladat:

  • Vezetés támogató és önvezető vasúti szoftverek fejlesztése
  • Szenzoradatok analízise és kiértékelése
  • Algoritmusok implementálása a következő témákban: szenzoradatfúzió, szituációanalízis, környezetmodellálás
  • Szoftverkomponensek specifikálása
  • Új ügyfél projektek önálló lebonyolítása
  • Tesztkörnyezet tervezése, fejlesztése és karbantartása
  • Hibakeresés, eredmények kiértékelése
  • Hiba- és verziókövető rendszer kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnök, vagy mérnök informatikus) végzettség
  • C++ programozási nyelv ismerete
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • ROS, szenzorok, Busrendszerek (CAN, TCP/IP, USB) ismerete
  • AWS Cloud ismerete
  • A következő toolok ismerete: CMake, Jenkins, GIT, Atlassian Toolchain inkl. Confluence
  • Aktív munkanyelv-szintű angol nyelvismeret
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy

Előny:

  • vasúti irányítási rendszerek ismerete
  • agilis fejlesztési metódus ismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladat
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely
  • Nemzetközi karrier lehetőség
  • Vonzó juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 30 186 6291

REGISZTRÁCIÓ