Quality Management Commissioner

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A napi minőségirányítási feladatok menedzselése az ágazat és a projektek mindenkori minőségirányítási céljainak elérése érdekében

  • Szakmai kapcsolattartás a projektek vezetőivel, a csoportvezetőkkel és az ágazatvezetővel

  • A területhez tartozó kollégák számára tanácsadás, minőségügyi oktatás biztosítása

  • Minőségügyi előírások készítése

  • A szükséges elemzések, jelentések elkészítése a projekt- és az ágazatvezetés számára, illetve az elemzések elkészítésének koordinálása

  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése

  • Belső és külső auditokon való részvétel, intézkedések bevezetése, azok folyamatos visszaellenőrzése

  • Közreműködés a belső auditok előkészítésében és lebonyolításában

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai/ minőségügyi végzettség

  • Minőségbiztosítási és/vagy termelési területen szerzett tapasztalat (ISO9001 ismeret)

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban

  • MS Office ismeretek

  • Rendszeretet, igényesség, precizitás

  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés

  • Önálló és csapatmunkára való képesség

  • Konfliktuskezelés, jó szervezőkészség, kezdeményezőkészség, kreativitás

Előny:

  • Szoftverfejlesztési/-tesztelési tapasztalat

  • CMMI, V-Modell, scrum, lean ismerete

  • Rational ClearCase / ClearQuest / TFS / SharePoint

  • Belső auditori gyakorlat

  • Agilis projektben való tapasztalat

  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ