C# fejlesztő orvostechnológiai területre

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több, mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

C# fejlesztő (orvostechnológiai terület)

Eleged van a fiatalos, dinamikus cégekből, ahol a fiatalos annyit jelent, senkitől sem tudsz tanulni, a dinamikus pedig annyit, hogy a főnök minden nap más célokat tűz ki Neked?

Dolgozz inkább egy olyan cégnél,

  • ahol megtanulhatod hogyan lehet kiemelkedő minőségű, nagy megbízhatóságú rendszereket sok emberrel együtt fejleszteni,
  • ahol az általad készített szoftverrel naponta mentenek meg emberéleteket,
  • ahol nem csak hogy beleszólhatsz a termék fejlesztésébe, hanem egyenesen elvárjuk, hogy ötleteiddel folyamatosan javítsd azt.

Feladatok:

  • Orvostechnológiai szoftver fejlesztése C#, .NET, Visual Studio, TFS  környezetben
  • Az összes fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, dokumentáció, hibakeresés) agilis módszertanok szerint
  • Folyamatos kapcsolattartás a többi fejlesztői csapattal​

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, mérnöki) végzettség
  • C# programozói tudás és tapasztalat
  • Visual Studio, .Net ismerete (legalább 4.0)
  • Verziókezelő rendszerek ismerete
  • Erős társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • Megoldásorientált gondolkodásmód
  • Belső igény a minőségi szoftverfejlesztésre és a folyamatos fejlődésre

Előnyök:

  • WPF, WCF, WWF ismerete
  • Orvosi képalkotó szoftverek terén szerzett tapasztalatok
  • Fejlett rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Minden csapatunkban tapasztalt kollégáktól tanulhatsz
  • Oktatásokon, konferenciákon vehetsz részt
  • Hosszútávú, professzionális projektek részese lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Minden nap fejlesztheted nyelvtudásod
  • Az általad készített terméket igazán fontos dolgokra fogják használni

Figyelünk arra, hogy a szabadidődet ne a projektcélok elérésére áldozd.

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ