C# fejlesztő ipari automatizálás területre

"Velem együtt több, mint 1100 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1100-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Egy komplex ipari automatizálási megoldást nyújtó szoftver fejlesztési projektjébe keresünk C# fejlesztőt. Ha szeretnél részt venni a világ egyik legnagyobb .NET projektjében és érdekel, hogyan is működik a scrum ekkora léptékekben, valamint van minimum 2 év tapasztalatod C# fejlesztésben és a minőség nálad elsődleges szempont, nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Termék fejlesztés

  • Tervezésben való részvétel

  • Követelmények egyeztetése

  • Intenzív ügyfélkommunikáció

  • Specifikáció, implementáció, hibajavítás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy programozói végzettség

  • Min. 2 év tapasztalat C# fejlesztésben

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás​

  • Objektum orientált programozási ismeret

Előny:

  • Windows Presentation Foundation ismerete

  • Visual Studio Text Templating Tansformation Toolkit (T4 template) ismerete

  • Modeling SDK/Visual Studio DSL tapasztalat

  • Team Foundation Server vagy egyéb verziókövető rendszer ismerete

  • MS SQL Server 2012

  • Tapasztalat agilis szoftverfejlesztésben

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

  • Nagyméretű, nemzetközi projekten tapasztalhatod meg a scrum működését

  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ