Scrum tester ipari automatizálási területre

Feladatok:

  • A Siemens TIA Portal WinCC innovációs terméket fejlesztő Scrum csapatban a fő tesztelési feladatok végrehajtása
  • Tesztelés megtervezése, dokumentálása és végrehajtása
  • Manuális és tesztautomatával támogatott tesztelés
  • Hibák elemzése, dokumentálása, követése hibakövető rendszerben

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnöki, informatikus, üzemmérnöki) végzettség
  • Min. 1 év szoftvertesztelési tapasztalat, tesztelési módszerek ismerete
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Gyors, analitikus és kreatív gondolkodás
  • Proaktív hozzáállás

Előny:

  • Automatizálási rendszerek ismerete (STEP7, WinCC)
  • Agile/Lean környezetben szerzett tapasztalat
  • ISTQB CTFL
  • SCADA rendszerek, valamint PLC fejlesztőeszközök és programnyelvek ismerete
  • Objektum orientált programozási gyakorlat (C#)
  • Team Foundation Server vagy egyéb verziókövető rendszer ismerete
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 399 9126 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ