C++ fejlesztő SINUMERIK HMI területre (HB20170621PT)

"Velem együtt most közel 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára több közel 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

C++ fejlesztő SINUMERIK HMI

Léteznek munkagépek, amelyek olyan precíz megmunkálást tesznek lehetővé, hogy ballisztikus rakéta alkatrészek gyártására is alkalmasak, így a technológia biztonsági szempontból megkülönböztetett figyelmet élvez.
Ennél kicsit kézzelfoghatóbb feladatuk a prémium fogyasztási cikkek gyártása, mint amilyen az iPhone vagy a Macbook is. Amikor a kezedbe veszel egy karcsú iPhone-t, gondolnád, hogy az elegáns, vékony fémházat egyetlen darab alumíniumból marják ki, így az sokkal robosztusabb és masszívabb, mint az öntött vagy préselt versenytársak? Ráadásul a technológia mikron nagyságrendű illesztési pontosságot biztosít.

A SINUMERIK termékcsalád feladata a munkagép vezérlése és a felprogramozás valamint az üzembe helyezés támogatása, egy szóval ez a komponens a gép lelke. Az üzembe helyezést támogató szoftverkomponenst fejlesztő csapatunk bővítéséhez új munkatársakat keresünk budapesti telephelyünkre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szerszámgépekhez és automatizáláshoz kapcsolódó alkalmazás fejlesztése
  • Tesztautomatizálásban való részvétel
  • Jó minőségű, karbantartható kód előállítása a Clean Code elvek betartása mellett
  • Szaktudásod folyamatos fejlesztése és tudásod megosztása a csapaton belül
  • A teljes fejlesztési életciklusban való aktív részvétel (implementálás, code review, fejlesztői tesztek. hibakeresés, dokumentálás)
  • A németországi fejlesztői csapattal való együttműködés, szakmai egyeztetés

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (mérnöki, informatikus) végzettség, mérnöki szemlélet
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • C, C++ szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás, proaktivitás
  • Tanulási hajlandóság

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • Qt ismerete
  • Python ismerete
  • Scrum/agilis módszertan ismerete
  • Verziókezelő rendszer ismerete (pl. Clearcase)
  • Ipari automatizálás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés az ipari automatizálás egyik vezető projektjén
  • Változatos HW-környezet
  • Stresszmentes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Nemzetközi környezetben dolgozhatsz
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk
  • Rendszeres szakmai továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 30 186 6291

REGISZTRÁCIÓ