.NET/C# és MDD szoftverfejlesztő ipari automatizálási területen

"Velem együtt több mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Több mint 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Feladatok:

  • Automatizálási mérnöki tervezőrendszer egy komponensének fejlesztése C# nyelven, Windows desktop alkalmazás keretében
  • Termék integrálása a keretrendszerbe és a hozzá kapcsolódó egyedi funkciók megvalósítása
  • Meglévő eszközök továbbfejlesztése és karbantartása, hibajavítás
  • Automatizált tesztek fejlesztése, karbantartása és futtatása
  • Változatos fejlesztési, teszt automatizálási feladatok

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (informatikus, programozó) vagy tapasztalat
  • C# programozási nyelv ismerete
  • XML kezelés
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Proaktivitás és tanulási hajlandóság, a keretrendszer és a fejlesztői környezet komplexitása miatt
  • Rendszerszemlélet

Előny:

  • Jó kommunikációs készség
  • Több éves programozási gyakorlat C# nyelven
  • TFS vagy egyéb szoftver verziókezelési eszközök ismerete
  • NUnit framework ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz nemzetközi környezetben
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Utazási lehetőség, nemzetközi tapasztalatszerzés
  • Kötetlen munkarendben dolgozhatsz
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőséget biztosítunk

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 399 9126 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ