C# szoftverfejlesztő, junior (Szeged) (HP170607BL)

"Velem együtt több mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Több mint 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Junior C# szoftverfejlesztő (Szeged)

Feladatok:

•Komplex mérnöki szoftver fejlesztése C# környezetben Windows operációs rendszeren

•Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)

•Fejlesztési dokumentáció készítése

•Agilis módszertanú fejlesztői csapatmunkában való aktív részvétel, szakmai egyeztetés

Elvárások:

Szakirányú felsőfokú (informatikus) végzettség

•C# programozási nyelv ismerete

•Objektumorientált fejlesztői szemlélet

•Szisztematikus, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás, proaktivitás

•Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

•Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy

•Agilitás, csapatszellem, tolerancia

Előny:

Microsoft TFS ismerete

•Több éves programozási gyakorlat C# nyelven

•Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

•Agilis fejlesztési metodológiák ismerete

•Jó kommunikációs készség

•Német nyelvtudás

•Utazási hajlandóság (időszakosan, rövid távú budapesti munkavégzés)

Amit kínálunk:

Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

•Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett

•Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

•Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

•Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

•Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

•Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 399 9126 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ