C# fejlesztőmérnök scrum csapatba (ipari automatizálás)

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Automatizálási mérnöki tervezőrendszer egy beépülő komponensének fejlesztése, C# nyelven, Windows desktop alkalmazás keretében
  • Innovatív témában, új termék integrálása az opciós csomag részekén és hozzá kapcsolódó egyedi funkciók megvalósítása, tesztelése
  • Meglévő eszközök továbbfejlesztése és karbantartása, hibajavítás
  • Scrum csapat tagjaként részt venni a fejlesztési feladatok végrehajtásában
  • Változatos fejlesztési, tesztelési, teszt automatizálási és tervezési feladatok, többnyire grafikus elemekből álló dokumentációk
  • Aktív kommunikáció, csapatmunka magyar nyelven, Grooming, Planning és Review németül és angolul a külföldi kollégákkal (PO, system architect)

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, programozó) végzettség
  • C# programozási tapasztalat - a nyelv és a Visual Studio ismerete
  • XML kezelés
  • Fogékonyság a script nyelvekre
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Proaktivitás és tanulási hajlandóság, a keretrendszer és a fejlesztői környezet komplexitása miatt
  • Rendszerszemlélet, vertikális fejlesztési feladatok a keretrendszerben
  • Agilitás, csapatszellem, tolerancia

     Előny:
  • Magabiztos német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Scrum illetve agilis ismeretek, tapasztalat
  • TFS vagy egyéb szoftver verziókezelési eszközök ismerete
  • NUnit framwork ismerete
  • Tesztelési és tesztautomatizálási tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Nyitottság a német nyelv és munkakultúra iránt

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz nemzetközi környezetben
  • Versenyképes jövedelemet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Utazási lehetőség, nemzetközi tapasztalatszerzés
  • Kötetlen munkarendben dolgozhatsz
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőséget biztosítunk

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994  telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ