Senior C++ szoftverfejlesztő (ipari automatizálás)

Szegedi irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát

pozícióba.

Feladat:

  • Automatizálási mérnöki szoftverrendszer fejlesztése C++ környezetben, Windows op. rendszeren
  • Agilis módszertanú fejlesztői csapatmunkában való aktív részvétel, szakmai egyeztetés, User Story-k részleteinek kidolgozás
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentáció készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (mérnöki, informatikus) végzettség, mérnöki szemlélet
  • legalább 3 év C++ programozói tapasztalat
  • Szoftver verziókezelési eszközök ismerete
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Csapatszellem, tolerancia

Előny:

  • Automatizálástechnikai érdeklődés
  • ClearCase  ismeret
  • Agilis fejlesztési metodológiák ismerete
  • Nyitottság a német nyelv és munkakultúra iránt
  • Szoftver-tervezési eszközök ismerete
  • Nemzetközi környezetben szerzett ismeretek
  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőség

REGISZTRÁCIÓ