Szofvertfejlesztő integrációs tesztmérnök / C++ (JMK20170403HCS)

"Velem együtt most közel 1100 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1000-en vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti irodánkba, ipari automatizálási területre (SIEMENS), egy innovatív runtime platform tesztszoftver fejlesztéséhez fiatalos dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégákat (pályakezdő, tapasztalt egyaránt) az alábbi pozícióba:

Szoftverfejlesztő integrációs tesztmérnök / C++

Feladatok:

  • Automatizált tesztszoftverek fejlesztése C++ nyelven
  • Hibakeresés, kapcsolattartás a fejlesztőkkel
  • Részvétel az elkészült szoftverfejlesztési és -tesztelési dokumentumok értékelésében (dokumentáció review)
  • Szoftver tesztelési dokumentáció elkészítése és karbantartása
  • Agilis módszertan szerinti működés (LEAN)
  • Napi szintű szakmai kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel

Elvárások:

  • Szoftverfejlesztői jártasság C++ programnyelvben
  • Általános informatikai szemlélet, felsőfokú végzettség
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség (idegen nyelvi környezetben is)
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • ISTQB-CTFL képesítés
  • Tesztautomatizálás területén szerzett szoftvertesztelői háttér, tapasztalat
  • Script nyelvek ismerete
  • C# ismerete és egyéb programnyelvek ismerete
  • Hibakövető és verziókezelési eszközök ismerete
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 30 186 6291

REGISZTRÁCIÓ