Szoftver Architekt agilis fejlesztő csapatba (orvostechnológiai terület, .NET/C#)

"Velem együtt most több mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több mint 1400-en vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti telephelyünkre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szoftver Architekt agilis fejlesztő csapatba

(orvostechnológiai terület, .NET/C#)

Szeretnél milliók életét jobbá tevő eszközök fejlesztésén dolgozni?

Szeretnél egy nemzetközi, agilis fejlesztő csapat tagja lenni?

Szeretnél innovatív szoftver-technológiákat használni?

Feladatok:

  • A csapat által fejlesztett komponensek architektúrájának kialakítása, karbantartása

  • A csapat technikai, technológiai képviselete különböző döntéshozó fórumokon

  • Szoros együttműködés a product experttel, illetve a többi architekttel

  • Vezető fejlesztőként a csapat technikai irányítása

Elvárások:

  • 5+ éves .NET/C#-fejlesztői tapasztalat

  • 5+ év tapasztalat OOP-ben, OOD-ben

  • Felsőfokú szakirányú (informatikus vagy villamosmérnök) végzettség

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Stratégiai gondolkodás

  • Innovatív szemléletmód

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Utazási hajlandóság (időszakosan rövidtávú németországi munkavégzés)

Előnyök:

  • Architekt tapasztalat

  • Platformfejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Orvosi képalkotó szoftverek terén szerzett tapasztalatok

  • DICOM szabvány ismerete

  • Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • Nemzetközi csapatban való munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Világszínvonalú projekt

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

  • Rengeteg tanulási lehetőség a szoftvertervezés, szoftverfejlesztés minden területén

  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

  • Kellemes, nemzetközi munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

  • Továbbképzéseken vehetsz részt (nyelvi, szakmai, soft skill)

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 30 548 9994

REGISZTRÁCIÓ