Gyakornok tesztautomatizálás területre, C#

"Velem együtt most közel 1000 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1000-en vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Automatizált tesztesetek fejlesztésésében való részvétel
  • Részvétel a tesztautomatizálási keretrendszer fejlesztésében

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (informatikus, villamosmérnök, mechatronikus) tanulmányok folytatása
  • Objektum orientált programozási gyakorlat: C#
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam
  • Precizitás és kreativitás

Előny:

  • Programozói tapasztalat C, C++ vagy Java nyelvben
  • XML ismeret
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 30 904 6059

REGISZTRÁCIÓ