C++ szoftverfejlesztő ipari automatizálási területre (JMK20170206VA)

"Velem együtt több mint 1100 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Több mint 1100-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

C++ szoftverfejlesztő ipari automatizálási területre

Feladat:

  • Ipari automatizálási platform alrendszerének fejlesztése C++-ban Windows és Linux alatt
  • Unit/modul teszt készítése
  • Kapcsolattartás az integrációs teszteléssel

Elvárások:

  • C++ szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Társalgási angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • OOP-ben, OOD-ben való jártasság
  • Szakirányú végzettség
  • Általános mérnöki szemlélet
  • Analitikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet, precíz, önálló munkavégzési képesség
  • Utazási hajlandóság (időszakosan, néhány napos ausztriai munkavégzés)

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
  • Hiba és verziókövető eszközök ismerete
  • MSSQL ismeret
  • Linux ismerete és tapasztalat Linux alatti C++ fejlesztéssel
  • Ipari automatizálási szoftverek terén szerzett tapasztalatok
  • Design pattern-ek használatában való jártasság
  • Minőségbiztosítás terén szerzett tapasztalatok
  • Tesztautomatizálás terén szerzett tapasztalatok
  • Tesztmenedzseri tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 186 6291 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ