C# gyakornok - Agilis csapatba

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba, agilis csapatba, ipari automatizálásban használt szoftver fejlesztésére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

C# szoftverfejlesztő gyakornok

Én egy 35 fős projektet vezetek, most egy 5 fős Scrum csapatba keresek új gyakornokot,  lehet, hogy pont téged.  Kódolunk, tesztelünk és dokumentálunk egy olyan témában amely sokaknak mágia. Lehet így is nézni, de akkor mi vagyunk a varázslók. J Az iparban széleskörben használt úgynevezett WinCC panelekhez készítünk compilert. Egy új verzió  funkcionalitásait fejlesztjük C#-ban, teszteljük és integráljuk egy nagy ipari automatizálási gigaprogramba.

A csapat egy szobában ül, sokat dolgoznak párban és intézményesített formában segítik egymást a fejlődésben.

Ha szeretnéd betanulni egy valóban a Scrum szabályait követő agilis csapatban, ahol a szoftverfejlesztés összes területét megéljük, talán még azokat is, amikről a könyveknek még nincs fejezete, gyere és csatlakozz hozzánk.

 Feladatok:

  • WinCC compilereinek fejlesztése
  • Tervezésben való részvétel, sprintek előkészítése, követelmények tisztázása
  • Specifikációk, unit és integrációs tesztek írása, hibák javítása

Elvárások:

  • Megkezdett felsőfokú mérnöki, informatikai vagy műszaki tanulmányok
  • C# programozói ismeretek
  • Objektum orientált programozási ismeret
  • Munkavégzés munkaidő alatt, min. heti 20 óra
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet, precíz, önálló munkavégzési képesség

Előny:

  • PLC programozás, Step 7, WinCC ismeret
  • Team Foundation Server vagy egyéb verziókövető rendszer ismerete
  • Kommunikációképes német nyelvtudás​
  • Scrumban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Amit ebben a pontban szinte minden álláshirdetés leír, azt természetesen mi is nyújtjuk, erre most itt ki sem térnék. Viszont van valami amit ki szeretnék emelni:

  • Segítünk a betanulásban és a fejlődésben. Már bevált betanulási tervünk van, mentort adunk, aki figyel a fejlődésedre és rendszeres kis szakmai oktatásokat tartunk egymásnak.
  • Scrum módszertanban már rutinos csapat vár
  • Lehetőséged lesz a kódodat valós ipari eszközön is kipróbálni, letesztelni. Továbbá lehetőséget adunk valós ipari környezetben is megnézni(gyárlátogatások), hogyan használják a szoftvereinket

Várlak a csapatomba.

Üdv, D. Csaba.

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ