C# Vezető szoftverfejlesztőt keresek 3 agilis csapatból álló ipari automatizálásban használt szoftver fejlesztésére

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

C# Vezető szoftverfejlesztőt

Én egy 35 fős projektet vezetek, most három Scrum csapathoz keresek vezető fejlesztő(Architect) kollégát,  lehet, hogy pont téged.  Kódolunk, tesztelünk és dokumentálunk egy olyan témában, amely sokaknak mágia. Lehet így is nézni, de akkor mi vagyunk a varázslók. Az iparban széleskörben használt úgynevezett WinCC panelekhez készítünk compilert. Egy új verzió funkcionalitásait fejlesztjük C#-ban, teszteljük és integráljuk egy nagy ipari automatizálási gigaprogramba.

2 architect kolléga segíti most a csapatokat, nekik szeretnék erősítést találni. A három csapat egy szobában ül, sokat dolgoznak párban és intézményesített formában segítik egymást a fejlődésben.

Az architektek segítenek az architektúra kitalálásában, refaktorálások előkészítésében, design tervek készítésében, külső kapcsolattartásban, csapatok sprintjeniek előkészítésében, betanításokban stb.

Ha szeretnéd magad kipróbálni egy valóban a Scrum szabályait követő agilis környezetben, ahol a szoftverfejlesztés összes területét megéljük, talán még azokat is, amikről a könyveknek még nincs fejezete, gyere és csatlakozz hozzánk.

 Feladatok:

  • WinCC compilereinek fejlesztésével kapcsolatos architektúra tervezése
  • Új funkciók tervezésében való részvétel
  • Átlátható, jól működő, biztonságos kód biztosítása
  • Kapcsolattartás a külföldi üzleti partnerekkel
  • Folyamatos együttműködés a scrum csapatokkal, architektekkel és Product Ownerrel

Elvárások:

  • Műszaki vagy programozói végzettség
  • Legalább 5 év C# programozói tapasztalat
  • Legalább 1-2 év architekturális tervezésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Proaktív és rugalmas hozzáállás, nyitottság
  • Önfejlesztési, tanulási hajlandóság

Előny:

  • PLC programozás, Step 7, WinCC ismeret
  • Kommunikációképes német nyelvtudás​
  • Scrumban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Amit ebben a pontban szinte minden álláshirdetés leír, azt természetesen mi is nyújtjuk, erre most itt ki sem térnék. Viszont van valami amit ki szeretnék emelni:

  • Segítünk a betanulásban és a fejlődésben, céges architekt programunk van. Már bevált betanulási tervünk van, mentort adunk, aki figyel a fejlődésedre és rendszeres kis szakmai oktatásokat tartunk egymásnak. Lehetőséged lesz külső oktató cégek továbbképzéseire is elmenni.
  • Scrum módszertanban már rutinos csapat vár
  • Lehetőséged lesz a kódodat valós ipari eszközön is kipróbálni, letesztelni. Továbbá lehetőséget adunk valós ipari környezetben is megnézni(gyárlátogatások), hogyan használják a szoftvereinket

Várlak a csapatomba.

Üdv, D. Csaba.

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 30 548 9994

REGISZTRÁCIÓ