Automatizált szoftvertelepítési informatikus (Software Packaging Engineer)

"Velem együtt több mint 1100 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több mint 1100-en vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti irodánkba, ipari informatika területre keresünk rendszerüzemeltetési tapasztalattal bíró, ill. programozási ismeretekkel rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

A munkakört betöltő kolléga határozza meg az első benyomást, amelyet a telepítendő szoftverrendszerről ügyfeleink szereznek. Feladatkörébe tartozik az egyes szoftverkomponensek telepítőcsomagjainak megtervezése, elkészítése, karbantartása és dokumentálása. Munkája szoros együttműködést kíván meg a szoftverfejlesztő és a tesztelő kollegákkal, ill. az ügyféllel is. A munka sikerének fokmérője, ha a szoftver vagy a szoftverfrissítés úgy kerül fel a célrendszerre, hogy közben a lehető legkevesebb beavatkozást igényli a felhasználó részéről. A telepítő rendszer műszaki kihívásait jellemzi, hogy a szoftver egyes részeit különböző platformokra kell telepíteni, amelyek között vannak Windows és Linux alapú gyártásautomatizálási beágyazott rendszerek is.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Windows Server adminisztrátor ismeretek
  • Objektumorientált programozási tapasztalat
  • Batch script és/vagy VB Script ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Ügyfél- és szolgáltatásközpontúság
  • Műszaki kreativitás
  • Gondosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • InstallShield, InstallScript tapasztalat
  • Wise Package Studio tapasztalat
  • WiX (Windows Installer XML Toolset) ismeret
  • Német nyelvtudás vagy tanulási hajlandóság
  • JavaScript programozási ismeretek
  • Linux renszergazdai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások, kreatív problémafeltárást és -megoldást igénylő feladatok
  • Fiatalos, dinamikus, gyorsan fejlődő csapat tagja lehetsz
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre, kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel
  • Angol/német nyelvtudás továbbfejlesztése
  • Nyugodt munkakörnyezet, barátságos légkör

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 904 6059 telefonszámon

REGISZTRÁCIÓ