Software developer

"Velem együtt most közel 1500 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.
A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Feladatok:

  • developing an automated planning system (engineering software)
  • implementing new functions, further developments on existing functions, error handling
  • writing automated development tests and tracking running results
  • participating in planning
  • agreeing on requirements
  • intensive client communications

Elvárások:

  • BSc/MSc in technologies or programming
  • at least 1 year experience in developing C#
  • fluent English or German
  • knowledge in the field of object-oriented programming
  • Proactivity and willingness to learn
  • Software testing know-how
  • Experience in agile software testing environment

Előny:

  • experience in developing complex systems
  • familiarity with Windows Presentation Foundation
  • Entity Framework
  • MS Sync Framework
  • MS SQL Server 2012
  • proficiency in Team Foundation Server or other version control system
  • fluent German

Amit kínálunk:

  • you can work on a big agile project as a member of a Scrum developer team
  • you can learn from experienced colleagues
  • working with us, you can be a part of a young and dynamically growing company
  • you can work in a pleasant environment and have a reliable workplace
  • opportunity to build your career in an international business environment
  • an attractive salary and benefits package
  • flexible working hours
  • you can develop yourself in professional training courses

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezz a következő linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a következő telefonszámon: +36 (70) 519-6448

REGISZTRÁCIÓ