Monitoring software engineer (VK20210323BZ)

Azt hiszem elmondhatom, hogy különleges csapatban dolgozom. Van köztünk jogász, IT-s, HR-es de még borász végzettségű kolléga is. Ami összeköt minket, hogy mind szerettünk volna az IT területén elhelyezkedni és építeni a tudásunkat. Illetve, hogy bátran ugrottunk egy nagyot (váltottunk akár karriert), hogy belevágjunk, egy számunkra sokszor ismeretlen, nagy lehetőséget ígérő területbe. Kitartóak , motiváltak vagyunk és szeretünk emberekkel foglalkozni. Mi alkotjuk az Application Service Desk csapatát az evosoft Hungary Kft.-nél. Csapatunk 2016 óta  fejlődik és szerez egyre több témát, amin dolgozhatunk, amivel nem csak a projektünk előre menetele, de a folyamatos egyéni fejlődés is biztosított. Mindezt pedig egy olyan cégnél tehetjük, amely élen jár a szoftver fejlesztésben, tesztelésben és üzemeltetésben. Büszkék vagyunk, ha látunk egy Siemens ipari darut,  vagy az orvosnál egy MR, CT illetve röntgen gépet, mert tudjuk, hogy mi is részt vettünk abban, hogy ezek létrejöjjenek. Ha Téged is érdekel az IT, de eddig nem ezt az utat választottad, vagy nem mélyrehatóan tanultad, de szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol megismerkedhetsz vele, vagy mélyítheted a tudásod, akkor olvasd el mi várhat rád nálunk.

Feladatok:

  • Development of Project Navigator, a cloud based monitoring ecosystem
  • Technologies – Grafana, Java, Python, AWS, Azure, K8s, Influx, Docker, serverless, Terraform, NodeJS, Angular, .NET
  • Development of monitoring tools from program code to infrastructure
  • Professional support of team members
  • Cooperation with Partner teams in worldwide

Elvárások:

  • you are open to new technologies and committed to learning
  • you have customer-centric mindset
  • you have the ability to work autonomously
  • you have a college or university degree in IT (or any related) or ongoing studies
  • you have experience in Python and/or .Net and/or Java
  • you have active communication level English skill

Előny:

  • you are really committed to learning!
  • Experience in Python and/or .Net and/or Java
  • Experience in AWS

Amit kínálunk:

  • exciting, challenging tasks
  • continuous possibilities for self-development
  • a young, dynamic, supporting team with mentor
  • attractive working environment and secure workplace
  • opportunity for international work experience
  • language, soft-skill and technical trainings
  • free coffee
  • home office possibility
  • no dress code

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzánk bizalommal a következő telefonszámon: +36 (70) 519-6450

REGISZTRÁCIÓ