C# developer, Medical domain / Reporting BUD

Azt hiszem elmondhatom, hogy különleges csapatban dolgozom. Van köztünk jogász, IT-s, HR-es de még borász végzettségű kolléga is. Ami összeköt minket, hogy mind szerettünk volna az IT területén elhelyezkedni és építeni a tudásunkat. Illetve, hogy bátran ugrottunk egy nagyot (váltottunk akár karriert), hogy belevágjunk, egy számunkra sokszor ismeretlen, nagy lehetőséget ígérő területbe. Kitartóak , motiváltak vagyunk és szeretünk emberekkel foglalkozni. Mi alkotjuk az Application Service Desk csapatát az evosoft Hungary Kft.-nél. Csapatunk 2016 óta  fejlődik és szerez egyre több témát, amin dolgozhatunk, amivel nem csak a projektünk előre menetele, de a folyamatos egyéni fejlődés is biztosított. Mindezt pedig egy olyan cégnél tehetjük, amely élen jár a szoftver fejlesztésben, tesztelésben és üzemeltetésben. Büszkék vagyunk, ha látunk egy Siemens ipari darut,  vagy az orvosnál egy MR, CT illetve röntgen gépet, mert tudjuk, hogy mi is részt vettünk abban, hogy ezek létrejöjjenek. Ha Téged is érdekel az IT, de eddig nem ezt az utat választottad, vagy nem mélyrehatóan tanultad, de szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol megismerkedhetsz vele, vagy mélyítheted a tudásod, akkor olvasd el mi várhat rád nálunk.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztési és tesztelési feladatok elvégzése C# .NET környezetben
  • Csapattagok szakmai támogatása
  • Részvétel a szoftverfejlesztési folyamat különböző fázisaiban és feladataiban, azok technikai dokumentálásában
  • Aktív részvétel a scrum módszertan által meghatározott rendszeres csapatmegbeszéléseken
  • Csapata felelősségi körébe tartozó feladatok tervezésének, ráfordításbecslésének, határidő meghatározásának támogatása
  • Kommunikáció és együttműködés a csapattagokkal, ügyfél kommunikációban való aktív részvétel

Elvárások:

  • megoldás-orientált, proaktív hozzáállás
  • 3-5 éves szoftverfejlesztői területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • C# programozási és .ASP NET Core keretrendszerei ismeretek
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési folyamatok ismerete (agilis modell)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Nyitottság új technikai és technológiai tudás elsajátítására

Előny:

  • 5+ éves gyakorlati tapasztalat
  • RESTful architektúrákkal szerzett tapasztalat
  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Visual Studio, TFS, WCF, WPF, MEF, MOQ, Angular
  • Nemzetközi projekt tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bepillantás világszinvonalú egészségügyi képalkotók (CT, MR, RTG…) szoftverének fejlesztésébe (ld. SIEMENS syngo.via, Somatom, Magnetom, Syngo Carbon)
  • Korszerű technológia, magas szintű szakmaiság
  • Folyamatos szakmai fejlődés, rendszeres tréningek
  • Támogató, egymást segítő vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzánk bizalommal a következő telefonszámon: +36 (70) 519-6409

REGISZTRÁCIÓ