Product Owner - HMI Compiler területre

Én egy 35 fős projektet vezetek, most egy 7 fős összeszokott csapathoz keresek Product Ownert, lehet, hogy pont téged.  Kódolunk, tesztelünk és dokumentálunk egy olyan témában, amely sokaknak mágia. Lehet így is nézni, de akkor mi vagyunk a varázslók. :)  Az iparban széleskörben használt úgynevezett HMI panelekhez készítünk  mérnöki szoftvert. Egy új verzió funkcionalitásait fejlesztjük C#-ban, teszteljük és integráljuk egy nagy ipari automatizálási gigaprogramba. Egy nemzetközi projekt részei vagyunk, sokat működünk együtt német és indiai kollégáinkkal.

A csapat, ha épp nem otthonról dolgozik akkor egy vadonatúj irodaházban ül, sokat dolgoznak párban és intézményesített formában segítik egymást a fejlődésben.

Ha szeretnéd magad kipróbálni egy valóban a Scrum szabályait követő agilis környezetben, ahol a szoftverfejlesztés összes területét megéljük, talán még azokat is, amikről a könyveknek még nincs fejezete, gyere és csatlakozz hozzánk.

 Agilis csapathoz keresek Product Owner kollégát

 Feladatok:

  • A termék alakítása a felhasználói és ügyfél érdekeket figyelembe véve – igények összegyűjtése, tisztázása

  • A terméket érintő stratégiák kialakítása, tisztázása egy nagy nemzetközi Product Owner közösséggel együtt

  • A fejlesztési terv (Roadmap) elkészítése és kivitelezésének felügyelete, segítése

  • Csapatbacklog menedzselése, prioritások beállítása, fejlesztési irányok/igények képviselete a csapat felé

  • Epic-ek, Story-k megfogalmazása, „Acceptance criteria” megírása

  • Biztosítani, hogy a backlog tartalom érthető és transzparens és megfelelően előkészített a sprintek tervezéséhez a csapat számára

  • Kész story-k átvétele a csapattól minden minőségi követelmény betartatásával beleértve a tesztelési aspektusokat is.

Elvárások:

  • Műszaki vagy programozói végzettség

  • Minimum egy év Product Owneri tapasztalat

  • Hajlandóság a fejlődésre ipari automatizálási területen

  • Objektum orientált programozási ismeret

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • TIA Portal, WinCC vagy PLC programozási ismeretek

  • Azure DevOps Server 2019 rendszer ismerete

  • Kommunikációképes német nyelvtudás​

  • Certified Product Owner oklevél

Amit kínálunk:

Amit ebben a pontban szinte minden álláshirdetés leír, azt természetesen mi is nyújtjuk, erre most itt ki sem térnék. Viszont van valami amit ki szeretnék emelni:

  • Segítünk a betanulásban és a fejlődésben. Már bevált betanulási tervünk van, mentort adunk, aki figyel a fejlődésedre és rendszeres kis szakmai oktatásokat tartunk egymásnak. Lehetőséged lesz külső oktató cégek továbbképzéseire is elmenni sőt különböző jól összeállított kompetenciafejlesztő programokra benevezni.

  • Scrum módszertanban már rutinos csapat vár és lehetőséged lesz céges agilis mentorok véleményét is kikérni, segítségükre építeni.

    Üdv, D. Csaba.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzánk bizalommal a következő telefonszámon: +36 (70) 519-6448

REGISZTRÁCIÓ