S7 PLC Tesztmérnök (HF20210303SP)

Azt hiszem elmondhatom, hogy különleges csapatban dolgozom. Van köztünk jogász, IT-s, HR-es de még borász végzettségű kolléga is. Ami összeköt minket, hogy mind szerettünk volna az IT területén elhelyezkedni és építeni a tudásunkat. Illetve, hogy bátran ugrottunk egy nagyot (váltottunk akár karriert), hogy belevágjunk, egy számunkra sokszor ismeretlen, nagy lehetőséget ígérő területbe. Kitartóak , motiváltak vagyunk és szeretünk emberekkel foglalkozni. Mi alkotjuk az Application Service Desk csapatát az evosoft Hungary Kft.-nél. Csapatunk 2016 óta  fejlődik és szerez egyre több témát, amin dolgozhatunk, amivel nem csak a projektünk előre menetele, de a folyamatos egyéni fejlődés is biztosított. Mindezt pedig egy olyan cégnél tehetjük, amely élen jár a szoftver fejlesztésben, tesztelésben és üzemeltetésben. Büszkék vagyunk, ha látunk egy Siemens ipari darut,  vagy az orvosnál egy MR, CT illetve röntgen gépet, mert tudjuk, hogy mi is részt vettünk abban, hogy ezek létrejöjjenek. Ha Téged is érdekel az IT, de eddig nem ezt az utat választottad, vagy nem mélyrehatóan tanultad, de szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol megismerkedhetsz vele, vagy mélyítheted a tudásod, akkor olvasd el mi várhat rád nálunk.

Tesztmérnök SIMATIC S7 PLC

Szeretnéd megismerni azokat a SIEMENS S7-es eszközöket, amik a világ legnagyobb, legfejlettebb gyárait irányítják?

Szeretnél egy olyan szakértői csapat tagja lenni, ahol a napi munkád során folyamatos kihívásokkal találkozhatsz?

Szeretnél olyan kulturált laborkörnyezetben dolgozni, ahol az állandó szakmai fejlődés mellett még jól is érzed magad?

Ha IGEN a válaszod, olvasd el ajánlatunkat!

Feladatok:

  • • Aktív részvétel piaci bevezetés előtt álló automatizálási rendszer fejlesztését támogató PLC család és a hozzá tartozó perifériák tesztelésében
  • • Tesztelési tervek kidolgozása, dokumentálása, végrehajtása
  • • Javítási és módosítási javaslatok kidolgozása
  • • PLC programok tervezése, elkészítése, tesztelése
  • • Célhardverek tervezése, építése
  • • Hibák elemzése, dokumentálása, követése hibakövető rendszerben
  • • Automatizált tesztek fejlesztésének, tesztelői oldalról történő támogatása

Elvárások:

  • • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnöki, mérnök informatikus, mechtronikai mérnök) végzettség
  • • SIMATIC S7 PLC programozási tapasztalat, STL, SCL, FBD, LAD programnyelvekben
  • • Német és/vagy angol kommunikációképes nyelvismeret
  • • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • • Ipari automatizálási területen szerzett tapasztalat
  • • Hajtástechnikai tapasztalat
  • • Siemens Step7 / TIA Portal termékcsaládok ismerete
  • • SW / HW tesztelési tapasztalat, tesztelési módszerek ismerete
  • • ISTQB szoftvertesztelői vizsga
  • • C++ / C# ismeretek

Amit kínálunk:

  • • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • • Továbbképzéseken vehetsz részt

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzánk bizalommal a következő telefonszámon: +36 (70) 519-6450

REGISZTRÁCIÓ