Junior Tesztmérnök - Simotion (HF20210323CsM)

Azt hiszem elmondhatom, hogy különleges csapatban dolgozom. Van köztünk jogász, IT-s, HR-es de még borász végzettségű kolléga is. Ami összeköt minket, hogy mind szerettünk volna az IT területén elhelyezkedni és építeni a tudásunkat. Illetve, hogy bátran ugrottunk egy nagyot (váltottunk akár karriert), hogy belevágjunk, egy számunkra sokszor ismeretlen, nagy lehetőséget ígérő területbe. Kitartóak , motiváltak vagyunk és szeretünk emberekkel foglalkozni. Mi alkotjuk az Application Service Desk csapatát az evosoft Hungary Kft.-nél. Csapatunk 2016 óta  fejlődik és szerez egyre több témát, amin dolgozhatunk, amivel nem csak a projektünk előre menetele, de a folyamatos egyéni fejlődés is biztosított. Mindezt pedig egy olyan cégnél tehetjük, amely élen jár a szoftver fejlesztésben, tesztelésben és üzemeltetésben. Büszkék vagyunk, ha látunk egy Siemens ipari darut,  vagy az orvosnál egy MR, CT illetve röntgen gépet, mert tudjuk, hogy mi is részt vettünk abban, hogy ezek létrejöjjenek. Ha Téged is érdekel az IT, de eddig nem ezt az utat választottad, vagy nem mélyrehatóan tanultad, de szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol megismerkedhetsz vele, vagy mélyítheted a tudásod, akkor olvasd el mi várhat rád nálunk.

Feladatok:

  • Aktív részvétel piaci bevezetés előtt álló automatizálási és hajtástechnikai rendszerek (mozgásvezérlő hardverek és hozzátartozó mérnöki szoftverkörnyezet) tesztelésében
  • Tesztelési tervek kidolgozása, tesztek manuális végrehajtása, eredmények dokumentálása
  • Együttműködés a fejlesztéssel, tesztautomatizálással
  • Hibák elemzése, dokumentálása, követése hibakövető rendszerben (TFS)
  • Javítási és módosítási javaslatok kommunikációja a fejlesztők felé
  • Ügyfél problémák analizálása, hibák forrásának feltárása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnöki, informatikus vagy üzemmérnöki) végzettség
  • Hajtástechnikai rendszerek alapfokú ismerete
  • PLC fejlesztőeszközök és programnyelvek (pl. IL, ST, LAD, FBD) alapfokú ismerete
  • Kommunikációképes írásbeli és szóbeli angol és/vagy német nyelvtudás
  • Munkavégzés önállóan és csapatban
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • Siemens SIMOTION termékcsalád ismerete
  • Hajtástechnikai és/vagy PLC használati tapasztalatok
  • Szoftver tesztelési tapasztalat, tesztelési módszerek ismerete
  • TIA Portal ismerete
  • Német nyelvismeret
  • ISTQB vizsga

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzánk bizalommal a következő telefonszámon: +36 (70) 519-6450

REGISZTRÁCIÓ