C# fejlesztő - HMI Compiler területre

“Today our community of around 1600 IT professionals and engineers believes – along with me – that evosoft is the place for us. Our colleagues in Budapest, Miskolc and Szeged are busy writing software which, although invisible to the naked eye, can fundamentally influence our everyday lives. You will come across our software in the largest medical equipment, along countless railway lines, not to mention that the automation systems of the greatest car manufacturers are driven by our code and you can even find us in electric cars. There are hardly any areas of industry where the programs tested or developed by me or my colleagues are not present. evosoft, in its full name evosoft Hungary Kft. started off with 3 members more than 20 years ago. As of today our headcount has reached the 1600 employee level, and it is increasing – be part of our team! I know you are facing a tough decision, but I am here to help you: visit our website, which contains two videos on the right-hand side of the front page (below, for mobiles).

These were made by us, telling our story. Check it out!”

Agilis csapatba keresek C# szoftverfejlesztő kollégát ipari automatizálásban használt szoftver fejlesztésére

Én egy 35 fős projektet vezetek, most egy 5 fős Scrum csapatba keresek új kollégát,  lehet, hogy pont téged.  Kódolunk, tesztelünk és dokumentálunk egy olyan témában amely sokaknak mágia. Lehet így is nézni, de akkor mi vagyunk a varázslók. J Az iparban széleskörben használt úgynevezett WinCC panelekhez készítünk compilert. Egy új verzió  funkcionalitásait fejlesztjük C#-ban, teszteljük és integráljuk egy nagy ipari automatizálási gigaprogramba.

A csapat egy szobában ül, sokat dolgoznak párban és intézményesített formában segítik egymást a fejlődésben.

Ha szeretnéd magad kipróbálni egy valóban a Scrum szabályait követő agilis csapatban, ahol a szoftverfejlesztés összes területét megéljük, talán még azokat is, amikről a könyveknek még nincs fejezete, gyere és csatlakozz hozzánk.

Feladatok:

  • • WinCC compilereinek fejlesztése
  • • Tervezésben való részvétel, sprintek előkészítése, követelmények tisztázása
  • • Specifikációk, unit és integrációs tesztek írása, hibák javítása

Előny:

  • • Műszaki vagy programozói végzettség
  • • Minimum egy év C# programozó tapasztalat
  • • Objektum orientált programozási ismeret
  • • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Amit ebben a pontban szinte minden álláshirdetés leír, azt természetesen mi is nyújtjuk, erre most itt ki sem térnék. Viszont van valami amit ki szeretnék emelni:
  • • Segítünk a betanulásban és a fejlődésben. Már bevált betanulási tervünk van, mentort adunk, aki figyel a fejlődésedre és rendszeres kis szakmai oktatásokat tartunk egymásnak. Lehetőséged lesz külső oktató cégek továbbképzéseire is elmenni.
  • • Scrum módszertanban már rutinos csapat vár
  • • Lehetőséged lesz a kódodat valós ipari eszközön is kipróbálni, letesztelni. Továbbá lehetőséget adunk valós ipari környezetben is megnézni(gyárlátogatások), hogyan használják a szoftvereinket

Munkavégzés helye:

  • Budapest

REGISZTRÁCIÓ