Senior C# fejlesztő, Orvostechika / Communications

"Velem együtt most közel 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.
A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1600-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti irodánkba keresünk kollégat az alábbi pozícióba:

Senior C# fejlesztő (Healthcare, agile)

Feladatok:

  • Egészségügyi szoftver fejlesztése (C#, .NET)
  • A teljes fejlesztési folyamatban való aktív résztvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői tesztelés, hibajavítás) scrum módszertan szerint
  • Az elkészített funkciók megfelelő (automata-)teszt lefedettségének biztosítása

Amit kínálunk:

  • Világszinvonalú egészségügyi képalkotók (CT, MR, RTG…) platform szoftverének fejlesztésében való részvétel (ld. SIEMENS syngo.via, Somatom, Magnetom)
  • Korszerű technológia, magas szintű szakmaiság
  • Folyamatos szakmai fejlődés, rendszeres tréningek
  • Jól specifikált követelmények
  • Jól szervezett nemzetközi projekt
  • Támogató, egymást segítő vállalati kultúra
  • A scrum metodikát tartalommal megtöltő önszerveződő csapat

Elvárások:

  • Proaktivitás, csapatmunka, önálló problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
  • C#/.NET-ben szerzett több éves programozói munkatapasztalat
  • Visual Studio ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Belső igény a minőségi munkavégzésre és a folyamatos fejlődésre

Előny:

  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • WCF, WPF technológiák ismerete
  • Egészségügyben használatos IT szabványok ismerete (pl. DICOM, HL7)

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ