Incidens Manager

"Velem együtt most több mint 1500 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több mint 1500-en vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti telephelyünkre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • ITIL módszertan kereteinek megfelelően incidensek kezelése egy nagy rendelkezésre állású szolgáltatásban
  • fennálló zavar esetén a normál szolgáltatási feltételek mielőbbi visszaállításának koordinálása
  • ügyfelekkel/felhasználókkal való kapcsolattartás, mint első eszkalációs pont
  • szolgáltatás minőségének lehetséges legjobb színvonalának biztosítása folyamatok továbbfejlesztésével
  • SLA-k, KPI-ok megfelelő szinten tartása, ehhez kimutatások készítése
  • kapcsolódó területekkel való folyamatos kapcsolattartás/információáramlás koordinálása
  • projektvezetővel való szoros együttműködés, munkájának támogatása

Elvárások:

  • Indicent manageri tapasztalat
  • ITIL tapasztalat, vizsga
  • multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség
  • önálló munkavégzés, döntésképes személyiség
  • nyelvtudás elengedhetetlen a napi szintű kapcsolattartás miatt
    • német – C1
    • angol - B2

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kkllemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezz a következő linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a következő telefonszámon: +36 70 519 6409

REGISZTRÁCIÓ