Project responsible / Product owner

"Velem együtt most közel 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.
A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1600-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Project Responsible/Product owner

Feladatok:

  • Szoros együttműködés a projektcsapat külföldi tagjaival. (angol nyelven)

  • A csapat folyamatos fejlődésének, folyamatos teljesítmény növelésének biztosítása.

  • A projektcélok képviselete a csapat és a management irányában és azok teljesülésének elősegítése.

  • Ötletek, javaslatok tétele, módszerek kialakítása a csapat hatékonyságának növelésére, a tagok közötti kommunikáció javítására, motivációjának folyamatos szinten tartására, növelésére.

  • Projekt jelentések készítése

  • Projekt kockázatok felmérése, előjelzések készítése

  • Projekt költségvetés kezelése

  • People management feladatokban Team Manager támogatása

  • Product owneri szerepek ellátása (aktuális feladatok tisztázása és közvetítése az ügyfél és a fejlesztő csapat között)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Projekt menedzsment, vagy product owner területen szerzett tapasztalat

  • Munkavégzés önállóan és csapatban

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

  • Precizitás és kreativitás

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Ipari automatizálási területen szerzett tapasztalat

  • Német nyelvismeret

  • Java ismeretek

  • Product Lifecycle Management (PLM) ismeretek

  • Cloud infrastruktúrák ismerete: Docker, AWS, Mindsphere

  • TFS, GiLabCI, Jira ismerete

  • Scrum / Kanban ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

  • Nemzetközi csapatokkal működhetsz együtt

  • Dinamikusan fejlődő csapatot koordinálhatsz

  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk Neked

  • Továbbképzéseken vehetsz részt

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

REGISZTRÁCIÓ